כך תדהימו את האורחים שלכם עם שולחן קינוחים מהחלומות

כך תדהימו את האורחים שלכם עם שולחן קינוחים מהחלומות
שולחן קינוחים

רוצים להדהים את האורחים שמגיעים לשמוח יחד אתכם? השוני נעוץ בפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול. שולחן קינוחים עשיר ומפנק עשוי להיות הפרמטר שיקפיץ את האירוע שלכם ויהפוך אותו מאירוע נחמד לאירוע מושלם. אז איך עושים את זה? איך תדאגו לשולחן קינוחים יפהפה שישאיר את האורחים שלכם פעורי פה? הנה כמה טיפים כיצד תוכלו להזמין או להכין בעצמכם שולחן קינוחים לא מהעולם הזה.

שולחן קינוחים

התאמת השולחן לקונספט של האירוע עצמו

אירוע רבים נערכים בקונספט מסוים שסביבו מעצבים את החלל, ההזמנות ולעיתים אף את הלבוש. גם את שולחן הקינוחים אפשר וצריך לשלב בחגיגה כחלק שיתכתב עם הקונספט של האירוע. אם האירוע שלכם הוא בקונספט ג'ונגל, גם העיצובים יכולים להיות חלק מהעניין. באופן דומה, אם אתם עורכים אירוע ביום שישי ה- 13, הקינוחים יכולים לכלול שלדים, דמויות מפחידות ועוד. לעיתים, הפרטים הקטנים נראים לנו שוליים, אך החוויה הכללית שמתקבלת היא של אירוע שחשבו בו על כל פרט ופרט.

מגוון קינוחים לחוויה בלתי נשכחת

אל תפחדו לשלב קינוחים שונים ומגוונים. כמו בעיצוב בית בסגנון אקלקטי, גם כאן, אפשר ורצוי לשלב קינוחים מסורתיים לצד מודרניים, עוגות גדולות לצד קינוחים אישיים וכמובן שכדאי לחשוב על כולם כדאי שאף אחד לא ייצא מקופח. יש בקהל טבעוניים או צליאקים? הקצו להם פינה מיוחדת והפרידו את כלי ההגשה. יש שומרי כשרות בקהל? דאגו לקינוחים פרווה וסמנו אותם. כדאי גם לדאוג לקינוחים דלי סוכר ואם יש ביקוש, גם לקינוחים קטוגניים ועל בסיס פירות. אתם הרי מכירים את האורחים שלכם בצורה הכי טובה ומדויקת שיש ותוכלו להזמין עבורם את הקינוחים המתאימים ביותר.

דאגו לשולחן מסודר ונגיש

אם אתם עורכים אירוע גדול וצפויים להגיע אורחים רבים, כדאי לחשוב על פיצול הקינוחים למספר שולחנות או חיתוך מראש של העוגות הגדולות על מנת למנוע היווצרות של 'פקק'. כדאי לעבור ולבדוק מידי כמה דקות אם יש צורך בפינוי צלחות או פסולת, כדי לשמור על המראה המזמין והחגיגי של השולחן ואם יש בקהל ילדים קטנים, הרחיקו אגוזים וחשבו על גובה השולחן שיהא נגיש עבורם. במקרה שבין האורחים ישנם מי שנעזרים בכסאות גלגלים, וודאו שגובה השולחן יהיה נגיש גם עבורם.

דוגמא לשולחן קינוחים

רוצים להזמין שולחן קינוחים? אנחנו כאן בשבילכם 

לאפות מגוון גדול של קינוחים זה לא עניין של מה בכך. נדרשת התארגנות, תכנון ומיומנות לא קיימת לכל אחד ואחת. אם אתם עתידים לערוך אירוע וחשוב לכם ששולחן הקינוחים יהיה מרשים, טעים ומגוון, צרו קשר עם האופים והאפות בקונדיטה שישמחו להתגייס לטובת ביצוע המשימה. בקונידטה תוכלו למצוא מגוון רחב של קינוחים וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את הקינוחים המתאימים לאירוע שלכם ולהזמין. באמצעות מנגנון החיפוש הקל והנוח שבאתר https://condita.co.il/ תוכלו למצוא את הקינוחים שמתאימים בדיוק עבורכם.