הכנת המבורגר ביתי זה קל הרבה יותר ממה שחשבתם!

הכנת המבורגר ביתי זה קל הרבה יותר ממה שחשבתם!
המבורגר ביתי

המבורגר ביתי

לכל אחד מאתנו, בין אם הוא בשלן מדופלם ובין אם הוא חובבן במטבח שרוצה שהאוכל שהוא מכין יהיה פשוט טעים גם אם הוא מבשל רק לעצמו, חשוב להתחיל עם חומרי גלם טריים וטובים. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פונים דווקא לקצביות, הטריות ואיכות הבשר הם שני המרכיבים העיקריים שהופכים כל מנה פשוטה למנה טעימה במיוחד. אחד הנתחים המבוקשים ביותר היום אצל הקצביות אלו הם נתחי בשר בקר טרי עם משלוחים. היום הרבה יותר קל לרבים לערוך את רשימת הקניות באינטרנט ולבצע הזמנה כולל משלוח לפתח ביתנו. כך אנחנו חוסכים בדלק, חוסכים בזמן היקר שלנו, מתפנים לעיסוקים שבאמת מצריכים את נוכחותנו כמו לאסוף את הילדים מהגן ולקבל את פני השליח בבית עם כל ההזמנה שביצענו בנחת מול המסך. 

אצל משפחות רבות שיש ילדים (וגם אם אין) אחת השאלות הנפוצות ביותר היא איזה בשר להמבורגר מומלץ להזמין. לשאלה הזו אין תשובה אחת בלבד אבל אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר בדברים. אין סוג בשר אחד שיכול להניב לכם את התוצאה המושלמת אלא ישנם מספר מרכיבים שיחדיו אתם מקבלים את קציצת ההמבורגר המושלמת. כדי להצליח במשימה על הצד הטוב ביותר, המשיכו לקרוא כאן כדי שגם אתם תצליחו להכין את ההמבורגר המושלם בביתכם.

איזה בשר הכי מתאים להמבורגר ביתי?

אז כפי שהזכרנו ממש בקצרה קודם לכן, אין סוג אחד שיכול לתת לכם את התוצאה המושלמת. אתם יכולים לבחור סינטה, שפיץ צ'אק, שייטל, אסאדו ועוד אחרים. אך לפני שאתם בוחרים את סוג הבשר ממנו אתם רוצים ליצור המבורגר אתם צריכים שנייה להבין את היחסים בערבוב הבשר והשומן. קציצות ההמבורגר נימוחות ואווריריות כשהן מקבלות את השומן שהן צריכות. היחס במרבית המקרים הוא כ 25 – 30 אחוזי שומן, כך קציצות ההמבורגר נימוחות יותר ועסיסיות יותר. חשוב לקחת בחשבון את מידת העשייה כך שאם אתם אוהבים מידות רייר או מדיום רייר תוכלו לצמצם מעט מכמויות השומן ואם אתם אוהבי הוול דאן כאן תצטרכו להוסיף שומן. 

עכשיו שאתם יודעים איזה בשר וכמה אחוזי שומן צריך בבשר הטחון כדי ליצור קציצות המבורגר עסיסיות במיוחד חשוב לדעת מהיכן לקנות את הבשר. חשוב שהבשר של קציצות ההמבורגר שלכם יהיו מבשר טרי. לכן מומלץ להזמין בשר בקר טרי עם משלוחים שיגיע עד לפתח ביתכם. אם זו פעם ראשונה שאתם מכינים המבורגר ביתי, רצוי להתייעץ עם הקצביה ממנה אתם מזמינים את הבשר והם יכלו לסייע לכם לבחור בנתחים השומניים לפי בקשותיכם. ברגע שתתחילו להכין המבורגרים בבית אתם לא תרצו להזמין המבורגר מוכן בשום מקום אחר. המשיכו לנסות ולהתנסות בנתחים שונים, תעשו לכם רשימה של המרכיבים בכל פעם מחדש וכך תגיעו למתכון המנצח שעובד הכי טוב עבורכם.